نتایج جستجو برای عبارت :

انجام پروژه معماری تری دی مکس

انجام پروژه های معماریانجام پروژه دانشجویی معماری 3dmaxپذیرش و انجام کلیه کارهای مربوط به پروژه های معماریانجام 3dانجام طراحی نماطراحی انواع پلانشیت بندیتحقیق و ارائه پاورپوینتتحلیل سایت کابینت اشپزخانه غرفه نمایشگاهیانجام طراحی دکوراسیون داخلی طراح 3dانجام پروژه های اتوکد انجام پروژه های تری دی مکس (3dmax)رسم و مدل سازی سه بعدی کلیه نقشه های معماریانجام انواع مدلینگ و رندرپروژهای معماری دانشجویی استفاده از برنامه های - Photoshop - 3D MAX-AUTOCAT- va
سلام و روز بخیراین پروژه‌ای بود که در زمان کارشناسی بنده در طول ترم به عنوان پروژه درس الکترونیک صنعتی باید انجام می‌شد
مدار این پروژه رو آقای مهندس شبیری زحمتش رو کشیدن و استاد درس هم دکتر ناصر اسکندریان هستن.
فعلا عکس مدار رو داشته باشیم تا بعد:
پروژه هایی که شروع میکردم زمانبندی اشتباه و تنبلی و اهمیت ندادن به پروژه باعث میشد همیشه روزهای اخر پر استرسی رو داشته باشم 
در حالی که اگر همون روز اول کارو شروع و تقسیم بندی میکردم هم استرس کمتری داشتم هم کار با کیفیت بهتری انجام میشد .
از وقتی دارم دورکاری پروژه ها رو انجام میدم زمانبندی دقیق تری دارم و کار ها بهتر داره انجام میشه . دو تا پروژه خیلی وقت گیر و اعصاب خورد کن تو این یکی دو روز تموم میشه
انجام پروژه معماری دانشجویی و اجراییانجام 3d با بهترین کیفیت و قیمت مناسبصفر تا صد دانشجوییطراحی نما - دکوراسیون داخلی - کابینت اشپزخانه - غرفه نمایشگاهی - پروژه های دانشجویی - ترسیم پلان  3d max -autocad - photoshop -lumion جهت سفارش با شماره 09355028458 تماس بگیرید یا در واتساپ یا تلگرام پیام دهید.
به گزارش عصرحباد؛ سید میعاد صالحی در گفت و گو با عصرحباد اظهار داشت: پروژه ی آزاد راه کنار گذر شرق اصفهان در اختیار شخصی بنده نیست و اگر بود می گفتم انجام خواهم داد اما بخشی از این پروژه که به گردن صندوق بازنشستگی هم است و ما تلاش می کنیم که کار به سر انجام برسد.
وی تصریح کرد: من اخلاقا قولی نمی دهم که نتوانم انجام دهم و کوشش می کنم تا به حرف های زده خود عمل کنم و وقتی به تهران برگشتم کار هایی که باید در چند سال گذشته انجام می شده و انجام نشده را پ
یکی‌از مواقعی که در کلیه انواع پروژه های عمرانی حائذ اهمیت است، این مسئله میباشد که برای پیروزی در یک پروژه عمرانی، باید تمام مخارج لازم برای به اتمام وصال پروژه به طور کامل احتساب گردیده تا پروژه یک پروژه برنده کنیه بگیرد. در صورتی که در پیش گویی و محاسبه هزینه ها، به صدق فعالیت نشود،
ادامه مطلب
پروژه مارکت
ارائه خدمات انجام پروژه دانشجویی به زبان فارسی و انگلیسی، ترجمه، تایپ و انجام پروژه های نرم افزاری در رشته های مختلف فنی مهندسی، هنر و علوم انسانی توسط پژوهشگران، اساتید و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه‌های داخل و خارج کشور. در انجام پروژه های دانشجویی خود مشکل دارید؟ می توانید مشکلات خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته و از طریق فرم ثبت سفارش پروژه، پروژه خود را جهت بررسی به پروژه مارکت بسپارید. کارشناسان ما پس از بررسی درخ
دانش پژوهان گرامی ، در این قسمت پاورپوینت جامع و کامل مدیریت و کنترل پروژه در 213 اسلاید با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دانلود فایل 

مدیریت و کنترل پروژه.مدیریت و کنترل پروژه شیرمحمدی pdf دانلود.مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات.مدیریت و کنترل پروژه شیرمحمدی.مدیریت و کنترل پروژه ppt.مدیریت و کنترل پروژه.مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات مولاناپور
خبر خوشی که قرار بود این هفته ثبتش کنم هم فرا رسید
اولین تجربه کاریم داره به وقوع میپیونده و من خوشنودم از این که کارام انقدر خوب هست که مرد بدقلقی که کارفرمام هست با دیدنشون گاردش رو پایین میاره :)
به راستی که روانشناسی افراد جزئی از کار طراحان گرافیک محسوب میشه ، اینو منی میگم که هر بار برای دیدن این آقا و نشون دادن کارام استرس داشتم که سوتی ندم عصبانیش نکنم و وسط حرفش نپرم ، تو دنیای حرفه ای ها این موارد شخصیتی خیلی مهمه ، مثلا استاد من تعر
HSE در پروژه های عمرانی
دانلود جزوه HSE در پروژه های عمرانی، در 102 صفحه. فایلی بسیار مهم و حیاطی میباشد در بخش ایمنی یا اچ اس ای پروژه های عمرانی.فایلی است که آموزش میدهد چگونگی جلوگیری از انجام حوادث در پروژه های عمرانی. بسیار بسیار کاربردی می باشد ...
اموزش نحوه انجام پروژه متلب    
جلسه اول

در مطالب قبل به این اشاره کردیم که  متلب چیست 

در این جلسه ویدیویی میخواهیم به شما نحوه استارت نرم افزار برای شروه کار پروژه متلب را یاد بدهیم امید واریم با این اموزش بتوانید تمام مشکلات خود را در اجرای پروژه حل کنید در صورتی که به مشکل برخورد کردید نظر بگذارید
 اگر در اجرای پروژه matlab نا توان هستید می تواند سفارش خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید

با متلب می توانید پروژه های مهندسی انجام دهید و
 بخش اول آموزش کنترل پروژه های عمرانی با MSP در شهرعمران سازه به تعریف پروژه و مثلث پروژه را تعریف نمودیم در این بخش اضلاع این مثلث (زمان، هزینه، حوزه) می پردازیم.
1- مدیریت محدودیت های پروژه(زمان، هزینه، حوزه)
مدیریت پروژه در واقع ایجاد تعادل بین سه ضلع مثلث است زیرا این سه ضلع با هم ارتباط دارند و با تغییر یکی از آنها لااقل یک ضلع دیگر آن نیز تغییر خواهد کرد.
1-1- زمان
اگر مدت زمان پروژه را کاهش دهیم مجبور به افزایش منابع می شویم تا در مدت زمان مش
در این قسمت میخواهیم نگاهی به ماژول مدیریت پروژه در نرم افزار هایCRM بیاندازیم که چطور باعث بهبود روند پروژه میشوند :
مازول مدیریت پروزه در نرم افزار های crm به گونه ایی برنامه ریزی شده که تمام اهداف شرکت رادر بخش پروزه ها راه اندازی و برنامه ریزی میکند میتوانید اطلاعات گسترده ایی اعم از (بودجه ،فاز های پروژه، وظایف افراد ،تاریخ شروع و پایان ) وارد نرم افزار کرده تا بدون دردسر روند کار را به بهترین شکل پیگیری نمایید .
به طور سنتی مدیریت پروزه شا
مجموعه آکس نماینده و عامل فروش کناف در ایران مفتخر است که با ۳۰ سال تجربه و به ثمر رساندن پروژه های موفقیت آمیز در تهران و شهرستان ها اجرای پروژه های ساختمانی شما را از صفر تا صد به عهده گیرد. این مجموعه اکثر پروژه های خود را با بهره مندی از متریال ممتاز و با کیفیت کناف اجرا می کند و آمادگی اجرای انواع پروژه های ساختمانی، اداری ، مسکونی ،‌ورزشی و … را دارد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان ،‌ بازدید پروژه و یا خرید محصولات کناف همین حالا با دف
۱- این پروژه اختیاری است.  مهلت تحویل پروژه ۹۸/۱/۲۴ خواهد بود.
۲- حداقل نمره این پروژه ۲ نمره و حداکثری برای آن وجود ندارد.
۳-انجام این پروژه برای دانشجویان این درس مفید بوده و با کمی پشتکار میتوان وارد فضای طراحی آنتن شد.
۴- مراحل انجام این پروژه به شرح زیر است:
-مشاهده فیلم موجود در این لینک
-نصب نرم افزار CST (از این لینک ها میتوانید استفاده کنید: لینک۱-  لینک۲ و یا سایر نسخه های کم حجم)
- شبیه سازی مجدد آنتن patch مطابق با فیلم
۵- دانشجو برای کسب حداق
ساعت شش پاشدم درسو دوره کردم ، امتحانو دادم. پروژه رو نشون دادیم (که یکم ایراد داشت)؛ بعدش به استاد گفتم میشه زود صحیح کنین از استرسش بیایم بیرون( البته استرسشو نداشتم بیشتر کنجکاو بودم ببینم چند میشم، نمیدونم چرا این حرفو زدم) که استاد گفت اصلامیخواین همین الان صحیح کنم؟ گفتم اره، هیچی دیگه صحیح کرد با مهربونی و ارفاق :) و شدم ۱۶.۲۵ از ۱۹ . حالا نمره های عملی هم هست. بعد هم رفتیم بستنی خوردیم با شیوا. اومدم یکم پروژه کاری انجام دادم، بعد ،خوابی
معیار ما در ” گروه معماری آرکا“ برای انجام هر پروژه مقیاس نیست. ما در زمینه های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، فرهنگی، آموزشی، رستوران، آژانس هواپیمایی، هتل و سایر فضاها چه در زمینه طراحی داخلی و یا طراحی خارجی آمادگی آن را به جهت خلق اثری زیبا متناسب با نیاز کارفرما دارا هستیم.طراحی ما مبتنی بر بستر پروژه بوده هر پروژه را با توجه به موضوع آن و بر اساس شرایط محیطی و نیاز بهره برداران آن و نیز متناسب با بودجه بهره برداران هر پروژه طراحی می کنی
به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد که در ترم جاری اقدام به انجام پروژه نموده اند، می رساند به منظور حفظ نظم و انجام برنامه ریزی برای ارائه ها، لازم است دانشجویان نسبت به انتخاب زمان ارائه پروژه خود از جدول ذیل اقدام نمایند. دانشجویان به این منظور می توانند کد مشخص شده را به همراه شماره دانشجویی یا نام خانوادگی (یک کدام) در بخش نظرات همین مطلب اعلام نمایند تا به ترتیب جدول زمان بندی تکمیل گردد.
ادامه مطلب
انجام پروژه با نرم افزار های ریاضی متمتیکا و میپل
انجام پروژه با نرم افزارهای maple و mathematica
پیاده سازی و انجام محاسبات عددی با نرم افزار میپل و متمتیکا
کدنویسی با نرم افزارهای میپل و متمتیکا
تبدیل کدهای نوشته شده با برنامه maple به mathematica
تبدیل کدهای نرم افزار متمتیکا به میپل
توسط فارغ التحصیل رشته ریاضی

با همه‌ی عاشقانه‌ها و فان‌های بیولوژیکی و یا حسین ع و یا زینب س های پروژه‌م
و بله دفاع پروژه‌ی پر از اتفاقات عجیب غریب من هم تمام شد:)
دم دوستانی که اومدن و نتونستن بیان هم گرم
و همه‌ی اون بزرگوارانی که پیام دعات می‌کنیم و خدا پشت و پناه‌ت و تو اربعین واستون دعا کردیم و یا چنتا عمود رو با نیت شما پیاده‌روی کردیم
هم گرم و ان‌شاءالله واسه پروژه‌ی خودشون یا فرزنداشون ما دعا کنیم ان‌شاءالله
توضیحات بیشتر رو رسیدم خونه می‌نویسم
سیستم اطلاعات مدیریت پروژه
فرمت: پاورپوینت (قابل ویرایش)تعداد اسلاید: 25 اسلایداین فایل شامل مباحث زیر است:تعریف پروژه، فرآیندهای پروژه، فرآیندهای مدیریت پروژه، حوزه های دانش مدیریت پروژه و ... است
 انجام پروژه میپل Maple
انجام پروژه های محاسبات عددی با نرم افزار Maple
پیاده سازی مقالات با میپل
کدنویسی با نرم افزار maple
شبیه سازی مقالات با نرم افزار میپل
کدنویسی تمرین های درسی با میپل
توسط فارغ التحصیل رشته ریاضی
تلفن تماس:
09103854562
ایمیل:
rasool.khayyeri@gmail.com
پروژه تعزیرات حکومتی
موقعیت مکانی و مشخصات پروژه
پروژه آبشار در منطقه 22 شهرداری تهران، در شمال اتوبان همت بعد از برج های نمونه قرار گرفته و توسط تعاونی تعزیرات حکومتی با همکاری شرکت سامان گستران پویا در حال اجرا می باشد.
این پروژه که پشت بیمارستان تریتا و پروژه تجاری رزمال ساخته شده 12 برج را شامل می شود که از واحدهایی با 90 تا 120 متر زیربنا برخوردار می باشند. موقعیت مکانی مناسب مجموعه سبب شده تا واحدهای شمالی از ویوی ابدی کوه بهره ببرند.
دقایقی پیش؛شهردار آب پخش از پروژه های در حال اجرای ورودی شهر آب پخش بازدید کرد.
مهندس اعظم صمصامی در حاشیه این بازدید در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار داشت:ورودی یک شهر،مهمترین قسمت آن شهر برای مسافران و مهمانان محسوب می شود و تلاشمان این است که پروژه های در حال اجرا تا قبل از نوروز به بهره برداری برسد.

ادامه مطلب
گروه معماری آرکا واقع در غرب تهران متشکل از بهترین کارشناسان معماری است.
و کلیه خدمات زیر را ارائه می کند.
1-طراحی و اجرای پروژه های خاص
2-طراحی و اجرای پروژه های مسکونی، ویلایی، اداری، تجاری و غیره.
3-طراحی و اجرای پروژه های معماری داخلی شامل مسکونی، اداری، تجاری،رستوران و کافی شاپ.
4-امکان سنجی پروژه ها با توجه به موقعیت و کاربری آنها.

رتبه بندی شرکت ، از مهم ترین اقدامات اساسی که مالک یا مالکین شرکت بعد از ثبت شرکت خود انجام می دهند، اخذ رتبه و رتبه بندی شرکت می باشد.
رتبه بندی در شرکت ها به ترتیب از 1 تا 5 در نظر گرفته می شود که 1 بالاترین رتبه و 5 پایین ترین رتبه یک شرکت محسوب می شود.
از مهم ترین نکاتی که در اخذ رتبه و رتبه بندی یک شرکت مؤثر می باشد ، می توان موارد زیر را نام برد.
- میزان تجارب ، موفقیت و سوابق اجرایی شرکت در پروژه های قبلی.
- میزان توان مالی شرکت برای انجام فعالیت
خالد سلطان دایر از اجرای بیش از ۴ پروژه جهادی در منطقه محروم اروندکنار خبر داد و اظهار کرد: این پروژه ها به همت گروه جهادی علامه ربیعی این بخش در حال انجام است.مسئول گروه جهادی علامه ربیعی اروندکنار، افزود: با توجه به خسارت های اخیری که متحمل مردم عزیز و محروم صفر مرزی اروندکنار شد اقدام به برگزاری اردوهای جهادی خود نموده است و در طی این ایام این گروه جهادی چهار پروژه عمرانی را شروع خواهد کرد. وی به حضور نیروهای جوان بسیجی و انقلابی در گروه
برخلاف این واقعیت که غالب کارشناسان دفتر فنی حتی از اسم تهیه آنالیز واهمه دارند، پروسه آنالیز، بسیار لذت‌بخش است و می‌توان با ساده‌سازی، آنالیز انواع آیتم‌ها و انواع پروژه‌ها را به‌راحتی انجام داد. فقط کافیست روال تهیه آنالیز به‌درستی آموخته شود در این صورت می‌توان هر نوع پروژه‌ای را آنالیز نمود.
ادامه مطلب
نمونه پروژه های انجام شده نور پردازی شهرداری زید آباد 

نمونه پروژه های انجام شده نور پردازی و روشنایی بوستان امید شهرداری منطقه 4

برای کسب اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان ونحو فروش با ما در ارتباط باشید.
کارشناس فروش:ستاریان 09135049183شماره ثابت:03435120ایمیل:greeninco.ir@gmail.comآدرس سایت شرکت:www.greeninco.irآدرس شرکت:کرمان-شرف آباد بلوار قائم
انجام پروژه با نرم افزار های ریاضی متمتیکا و میپل
انجام پروژه با نرم افزارهای maple و mathematica
پیاده سازی و انجام محاسبات عددی با نرم افزار میپل و متمتیکا
کدنویسی با نرم افزارهای میپل و متمتیکا
تبدیل کدهای نوشته شده با برنامه maple به mathematica
تبدیل کدهای نرم افزار متمتیکا به میپل
توسط فارغ التحصیل رشته ریاضی
تلفن تماس:
09103854562
ایمیل:
rasool.khayyeri@gmail.com

مشخصات پروژه چشمه
پروژه چشمه که در قالب 2 برج 16 و 20 طبقه در زمینی به مساحت 15000 مترمربع قرار گرفته توسط تعاونی مسکن قدر و با 355 نفر عضو واجد شرایط، در منطقه 22 شهرداری تهران در حال اجرا می باشد. این پروژه در غرب بزرگراه آزادگان واقع شده است. این تعاونی که از سال 61 با 200 عضو در حال فعالیت است، پیش از این با نام های لانه کو و خاتم در بخش مسکن فعالیت داشته و با شماره ثبت 44444 از جمله فعالترین تعاونی های مسکن می باشد. واحد های پروژه چشمه دارای متراژ 120
productivity=
▶️efficiency+effectiveness
◀️بهره وری = کارایی + اثربخشی
♦️مثالی از مفاهیم بالا:
فرض کنیم پروژه ای بر اساس طرح تجاری مصوب و آمار های قابل قبول طرح توجیهی با زمان برآوردی 12 ماهه و سرمایه مورد نیاز  500 میلیون تومان شروع گردید:
در صورتیکه پروژه مورد نظر در طول 12 ماه با همان سرمایه یعنی 500 م.ت به اتمام برسد،پروژه فوق از کارایی برخوردار می باشد.
در صورتیکه، پروژه طی مدت 12 ماه با سرمایه 500 م.ت پایان یافته باشد و هدف های شرکت را محقق کرده باشد، علاوه بر
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری یکی از مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. انتخاب عنوان مناسب، نگارش پروپوزال، پایان نامه ارشد و رساله دکتری به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پرقدرت از پایان نامه جزء مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند. به طور کلی انجام پایان نامه کاری زمان بر است که دانش و تجربه زیادی نیازمند است. مرکز تخصصی آبنوس شما را در مشاوره و آموزش انجام پایان نامه  و سایر تحقیقات یا
دانشجویان گرامی
با سلام
صفحات مشخص شده از کتاب ابزارهایی برای موفقیت در تدریس آنلاین، مربوط به پروژه عملی بوده و می تواند به عنوان راهنمای انجام این فعالیت مورد توجه قرار گیرد.
- فصل اول: صفحه 11 الی صفحه 29
-فصل دوم : صفحه 41 الی صفحه 62
-فصل سوم : صفحه 75الی صفحه83
-فصل چهارم: صفحه 101 الی صفحه 119
-فصل پنجم:صفحه138 الی صفحه146
-فصل ششم:صفحه164 الی صفحه172
-فصل هفتم:صفحه 198 الی صفحه 206
-فصل هشتم: صفحه 240 الی صفحه 250
-فصل نهم:صفحه268 الی صفحه277
فصل دهم:صفحه287 الی صفحه293
آموزش دانلود از آپلود بوی
سلام ، امروز چند پروژه فوتوشاپ با فرمت psd براتون توی وبلاگ قرار دادم انشاءالله که راضی باشیداز پروژه ها میتونید برای تولید عکس نوشته ، خبر و... استفاده کنید ، دانلود پروژه ها کاملا رایگان است 

برای دیدن پروژه ها به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب
این نمرات ، نمرات خام برگه های درس پایگاه داده ها است. کسانی که از هشت تا ده شده اند با اوردن پروژه بالاتر از حد متوسط می توانند درس را بگذرانند. نمره های کمتر از 8 قابلیت گذراندن درس را ندارند ولی می توانند پروژه را انجام داده و دفاع نمایند تا در نیمسال بعدی نیاز به انجام پروژه نداشته باشند و نمره همین نیمسال برای انها لحاظ شود. نمره ها از بیست است و  بعد از ضرب شدن در عدد 14 بر بیست تقسیم می شود (بارم 14 نمره برگه) و پروژه (6 + 1)هفت نمره دارد که با نم
جلسه برآورد هزینه پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری با حضور معاونین فنی و عمرانی، خدمات شهری و محیط زیست و مدیران شهری در معاونت فنی و عمرانی منطقه برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در راستای تسریع در انعقاد قرارداد پروژه های مناسب سازی جلسه به منظور برآورد هزینه های هر یک از پروژه ها و برنامه ریزی پیرامون تأمین اعتبارات آنها  برگزار شد.
معرفی پروژه صدف
پروژه صدف در منطقه 22 شهرداری تهران و در ضلع شمال غربی دریاچه چیتگر در مجاورت شهرک مسکونی چیتگر و مجتمع عظیم ایران مال قرار گرفته و توسط تعاونی مسکن شرکت واحد اتوبوس رانی اجرا شده است
مشخصات پروژه صدف
این برج ها در قالب برج های دوقلوی 20 طبقه ساخته شده اند که دارای لابی و پارکینگ نیز می باشند. در هر طبقه مسکونی از این برج، 8 واحد مسکونی با تیپ های مشابه و متراژ های 90 الی 120 منر، تعریف شده است که، بیشتر واحد ها دارای بالکن نیز هست
معرفی پروژه چشمه-منطقه 22
پروژه چشمه توسط تعاونی مسکن قدر در منطقه 22 شهرداری تهران در حال اجرا می باشد. این تعاونی پیش از این با نام های لانه کو و خاتم در بخش مسکن فعالیت داشته و با شماره ثبت 44444 از جمله فعالترین تعاونی های مسکن می باشد که از سال 61 با 200 عضو در حال فعالیت است. 
تعداد اعضا تعاونی برای پروژه چشمه 355 نفر می باشد.
مشخصات پروژه چشمه
این پروژه در قالب 2 برج 16 و 20 طبقه در زمینی به مساحت 15000 مترمربع حال اجرا می باشد. واحد های این مجموعه دار
آموزش کامل جاوااسکریپت و جی کوئری
این دوره یکی از جذاب ترین دوره هایی خواهد بود که سون لرن قصد برگزاری آن را دارد. در طول دوره با انجام ده ها پروژه عملی، کاربردی و جذاب، شما را با قدرت بلامنازع جاوااسکریپت و جادوی آن در طراحی صفحات وب آشنا خواهیم کرد.
لیست سر فصل ها:
فصل ۱ : معرفی جاوااسکریپت و قدرت آن، پیشنیازها و آماده سازی محیط کار
فصل ۲ : قرارداد ها، شروع کدنویسی حساب شده و مفاهیم پایه !
فصل ۳ : انواع داده ها، متغیر ها و عملگرها در زبان جاوااس
انجام پروژه های معماریاجرایی ودانشجویینما - دکوراسیون داخلی - غرفه نمایشگاهی -کابینت آشپزخانه - پروژه های دانشجویی و...تحقیق و ارائه پاورپونت اسکیس و راندوانجام پروزه های تری دی مکس3dmax -autocad -photoshop -revit -lumion -sketchupمدل سازی و رندرگیری شیت بندی معماریصفر تا صد دانشجوییجهت سفارش با شماره 09355028458 تماس بگیرید و یا در تلگرام یا واتساپ پیام دهید..

پروژه آماده ادیوس مخصوص عروسی (باغ)
پروژه اماده میکس ادیوس
توضیحات ارسالی:
سکانس میکس و مادر به صورت جداگانهموزیک : خارجی Real_Loveپروژه کاملا ساده و در عین حال عاشقانهمیکس بسیار قوی و سینک موزیک با ویدئوخروجی 16:9ورژن ۶.۸ ادیوس

ادامه مطلب
آموزش دانلود پروژه ها
سلام ، امروز چندین پروژه پابلیشر Publisher از مجموعه برنامه های آفیس رو با فرمت pub براتون توی وبلاگ قرار دادم تا با اونا عکس های متنوع و زیبایی با کیفیت HD بسازید و لذت ببرید دانلود پروژه ها کاملا رایگان است برای دیدن پروژه ها به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
مطالبی برای تفکر مجدد
غنی کردن روزها مثل کتاب خواندن وقت سپری کردن با دوستان و ...
برای خودت آب پرتقال بگیر مربا بپز و ... اهل زندگی باش
شغل: کار در یک دفتر کوچک معماری کار در دفتری که پروژه شهری انجام میدهد مثل طرح های جامع و اینا و البته یادت باشه که تزت باید پروژه ی سربازیت رو کاور کنه
نسبت ما با دین: من یتوکل علی الله فهو حسبه من یتق الله یجعل له مخرجا و این قبیل مضامین بوس
جمله بابا: کار کردن درس خوندن زحمت کشیدن بیمارستان ساختن!
از وقتی که پروژه ام تحویل دادم و کارام خدارو شکر درست شد، خیلی کمتر
نوشتم. الان هم حس می کنم از بی هدفی و کلافگی به مرحله ای رسیدم که حس می
کنم بنویسم بهتره. چه احساسی دارم، چه چیزایی اذیتم می کنه. یکی از چیزایی
که اذیتم می کنه همین مشکل پروژه ام هستش اینکه کاری از دستم بر نمیاد و
باید منتظر بمونم ببینم اینا چیکار می کنن. در عین حال که می دونم اصلا
کارشون درست نیست و دارن نسبت به پروژه من کم کاری می کنن. اینطور مواقع
خیلی حالم گرفته میشه حس می ک
چند هفته
هم هست دارم سعی می‌کنم همه‌ی گزارش‌هام را با دست چپ بنویسم ولی روون نمیشم، دست
چپ شدن کار سختیه، موقع نوشتن شبیه کسی می‌شم که می‌خواد سوزن نخ کنه. با یک حال
بد زیادی در محل کارم مواجه شدم و چیزی خوشحالم نمی‌کنه، خودم هم با قطع ارتباطی
که با همه کردم شرایط رو آسون نکردم. یک پروژه چندین میلیاری رو به تنهایی انجام
دادم و امروز مدیرم وقتی در مورد حقوقم باهام صحبت می‌کنه می‌گه ما امسال از شما
راضی‌تریم و حقوق همه 20 درصد افزایش پیدا کر
پروژه صدف
موقعیت مکانی، مشخصات و دسترسی های پروژه
پروژه صدف توسط تعاونی مسکن شرکت واحد اتوبوس رانی تهران اجرا شده و در منطقه 22 شهرداری تهران و در ضلع شمال غربی دریاچه چیتگر در مجاورت شهرک مسکونی چیتگر و مجتمع بزرگ ایران مال قرار گرفته است
این پروژه شامل برج های دوقلوی 20 طبقه می باشد که از لابی و پارکینگ نیز برخوردار می باشند. در هر طبقه مسکونی از این برج، 8 واحد مسکونی با متراژ 90 تا 120 منر، تعریف شده است. واحد های این مجموعه مشابه بوده و
سلام و روز بخیر
این پروژه‌ای بود که در زمان کارشناسی بنده در طول ترم به عنوان پروژه درس الکترونیک صنعتی باید انجام می‌شد
مدار این پروژه رو آقای مهندس شبیری زحمتش رو کشیدن و استاد درس هم دکتر ناصر اسکندریان هستن.
فعلا عکس مدار رو داشته باشیم تا بعد:
در مدار زیر، ترانس سر وسط استفاده شده از نوع ۲۲۰/۹ یا ۲۲۰/۱۲ می‌تونه باشه. همچنین پل دیودی، خازن‌های الکترولیت 2200uf, 25v که پلاریته‌هاشون مهمه در نحوه‌ی بستن مدار، رگولاتور ولتاژ (تثبیت کننده‌ی و
پروژه ژن سیاه

برای سالیان زیادی اطلاعت بسیار کمی از پروژه ژن سیاه و پروژه آیبکس در اختیار بود ولی مسئله ای که مشخص است این است که این دو پروژه نقش معناداری در جاسوسی اطلاعاتی از شوروی در اواخر دهه ۶۰ و دهه ۷۰ میلادی بازی کردند ولی امروره با تلاش های آقای تام کوپر اطلاعاتی درباره این پروژه بدست آمده و امیدواریم در آینده عکس ها و اطلاعاتی از این پروژه درز کند…..در طول دوران جنگ سرد همواره آمریکا چندین سورتی پرواز های شناسایی در ن
معرفی پروژه مروارید بهارستان
پروژه مسکونی مروارید بهارستان که در ناحیه مرواریدشهر، منطقه 22 شهرداری تهران قرار دارد، برجی است ۳۰ طبقه مربوط به کارکنان مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی که در انتهای بزرگراه همت غرب، بلوار پژوهش، خیابان دانش، بعد از میدان دانش، خیابان اردستانی، مجموعه آتی شهر، تقاطع اول سمت چپ، خیابان سراوان، بعد از شهرک دانشگاه شریف، ضلع شمالی مجموعه مرواریدشهر، بلوک F5، قرار گرفته است
مشخصات پروژه مروارید بهارستان
ای
به مجموعه‌ای از فعالیت ها که برای دستیابی به منظور یا هدف خاصی انجام می‌گیرد ، پروژه نامیده میشود.
پروژه‌ها شامل فعالیتهایی هستند که باید در زمان های تعیین شده، با هزینه‌هایی معین و کیفیت تعیین‌شده‌ای به انجام رسند . لازمه موفقیت هر پروژه ، دستیابی توام به هر سه عامل زمان ، هزینه و کیفیت معین است و پیروی نکردن از هر سه عامل ذکر شده ، می‌تواند به انجام پروژه‌ای ناموفق و غیراقتصادی منجر شود .
از ویژگی‌های اصلی یک پروژه می توان به موارد زی
پروژه تری دی مکس (3D MAX)
امروزه یکی از بهترین رشته های موجود، شغل دکوراسیون یا طراحی داخلی (interior design) است که در این پست، بطور کامل آن را معرفی می کنیم، بطور کلی رشته طراحی داخلی که با استفاده از نرم افزارهای مرسوم از قبیل تری دی مکس (3D MAX) یا اسکچاپ، امکان پذیر است توسط متخصصین موسسه به خوبی انجام می شود. در واقع، مؤسسه پژوهشگران برتر نیز در این میان همواره سعی نموده است تا با استفاده از تیم مجرب و آگاه و متخصص، اقدام به انجام پروژه های معماری طر
بتن آماده به عنوان یک کالا محسوب می شود و به همین علت قیمت بتن آماده از بتن های دیگر گرون تر است. ولی چون بتن آماده یک سری صرفه جویی ها و کنترل کیفیت در ساختش انجام می شود قیمت بیشتر بتن آماده را جبران می کند و شما از سیمان کمتری استفاده می کنید و مرغوبتری را دارا می باشد.
بتن ها انواع مختلفی دارند اما این که کدام یک از آنها کارای بیشتری برای شما دارد اهمیت دارد. یکی از ویژگی های بتن اماده سرعت بخشیدن به پروژه ساخت و ساز شما می باشد برای کار شما ن
داشتیم همگى فیلم جولى و جولیا رو میدیدیم؛ فیلم مورد علاقه من.
فیلم پر از شور و اشتیاقه و من چقدر دوسش دارم.
این فیلم در من مرگ رو با خودش میبره و زندگى رو میپاشه توى قلبم.
یهو این فکر اومد سراغم که هى! سمیرا! بیا تو هم همین کار رو بکن!
یه پروژه انتخاب کن و توى وبلاگت بنویس! خدا رو شکر اینجا هیشکى هم نمیخونه و راحت میتونى اسکى کنى واسه خودت و درعوض خودت رو مسئول براى نوشتنش کنى! خیلى خوبه!
خب حالا پروژه چى باشه؟
یه پروژه یه ماهه! تا آخرین روز مرداد!
ی
داشتیم همگى فیلم جولى و جولیا رو میدیدیم؛ فیلم مورد علاقه من.
فیلم پر از شور و اشتیاقه و من چقدر دوسش دارم.
این فیلم در من مرگ رو با خودش میبره و زندگى رو میپاشه توى قلبم.
یهو این فکر اومد سراغم که هى! سمیرا! بیا تو هم همین کار رو بکن!
یه پروژه انتخاب کن و توى وبلاگت بنویس! خدا رو شکر اینجا هیشکى هم نمیخونه و راحت میتونى اسکى کنى واسه خودت و درعوض خودت رو مسئول براى نوشتنش کنى! خیلى خوبه!
خب حالا پروژه چى باشه؟
یه پروژه دوماهه! تا آخرین روز شهریور!
ی
پاورپوینت دوره آشنایی با مدیریت پروژه
پاورپوینت
تخصصی دوره آشنایی با مدیریت پروژه ویژگیهای یک پروژه یک کار منحصر به
فرد- جدید و غیر تکراری است دارای یک نتیجه عینی در قالب محصول یا ارائه
خدمت است.موقتی است یک نقطه شروع و پایان قابل تعریف دارد
معرفی پروژه ترنج دژبان
تعاونی امید دژبان یکی از تعاونی های بسیار خوش نام در منطقه 22 شهرداری تهران با پیشینه ای بسیار خوب در زمینه ساخت مجتمع های مسکونی برای اعضا می باشد. پروژه ترنج دژبان ارتش در قالب ۱۰ برج به اجرا در آمده است که تا کنون ۸ برج از این پروژه به اتمام رسیده و تحویل اعضای تعاونی داده شده و در حال حاضر 2 برج آن به اتمام نرسیده و در مرحله ساخت است که در ادامه به آن میپردازیم. پروژه ترنج به دلیل نام اصلی پروژه همراه با 8 برج دیگر پرو
آتلیه معماری نایب 

انجام پروژه های دانشجویی شامل تریدی مکس, اتوکد , شیت بندی, راندو,اسکیس, ماکت سازی ,پایان نامه , مقاله 
آموزش نرم افزارهای معماری
آموزش ضوابط شهرسازی و نما ویژه بازارکار و نظام مهندسی
        تلفن تماس:    09370409252_09904708595  
        اینستاگرام:     nayebnm
        کانال تلگرام:    nayebnm@
پروژه شهید خرازی
شهرک شهید خرازی منطقه 22 بعد از شهرک مسکونی چیتگر در غرب دریاچه واقع شده است. این پروژه 44 بلوک مسکونی را شامل می شود که هر کدام از 24 تا 30 طبقه متغیر هستند. متراژ واحدهای این مجموعه 100 تا 127 مترمربع می باشد و همه آنها دارای دو اتاق خواب هستند. پروژه خرازی یکی از بزرگترین پروژه های مسکونی کشور می باشد و  پروژه به این عظمت نیازمند نیرو های زیادی است در نتیجه توسط 5 نعاونی اصلی و تعدادی تعاونی دیگر به عنوان زیرمجموعه این ها در حال اجر
بتن آماده به عنوان یک کالا محسوب می شود و به همین علت قیمت بتن آماده از بتن های دیگر گرون تر است. ولی چون بتن آماده یک سری صرفه جویی ها و کنترل کیفیت در ساختش انجام می شود قیمت بیشتر بتن آماده را جبران می کند و شما از سیمان کمتری استفاده می کنید و مرغوبتری را دارا می باشد.
بتن ها انواع مختلفی دارند اما این که کدام یک از آنها کارای بیشتری برای شما دارد اهمیت دارد. یکی از ویژگی های بتن اماده سرعت بخشیدن به پروژه ساخت و ساز شما می باشد برای کار شما ن
دیدن کل کلیپ ها در سایت روشنگری
  پروژه 2020 | روشنگری
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
پروژه ای مشکوک از انقلاب برای انقلاب/ قسمت اول
پروژه براندازی انقلاب (قسمت دوم)
پروژه براندازی انقلاب(قسمت سوم)
پروژه براندازی انقلاب (قسمت چهارم)
پروژه براندازی انقلاب (قسمت پنجم)
پروژه براندازی انقلاب (قسمت ششم)
پروژه براندازی انقلاب (قسمت هفتم)
پروژه براندازی انقلاب (قسمت هشتم)
برخی دیگر از سخنرانی های استاد علیرضا پورمسعود
بام

مدیرکل راه‌آهن استان قم در پایان با اشاره به برخی پروژه‌های مهم انجام‌شده در اداره کل راه‌آهن قم طی یک سال اخیر گفت:  بهسازی 15 کیلومتر پلاک محمدیه- شوراب، بازسازی 7 کیلومتر از پلاک ساقه- گار مانوری، اصلاح شبکه برق ایستگاه مرکزی قم، اتصال ریلی گمرک به ایستگاه گار مانوری و محوطه‌سازی ایستگاه محمدیه ازجمله پروژه‌های مهم در این اداره کل بودند که طی یک سال اخیر انجام‌شده است.

محسن اعتماد در حاشیه افتتاح و بهره‌برداری از مرکز تعمیر و نگه
این بازدید با حضور نماینده معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، نماینده اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی، نماینده اداره کل فضای سبز شهرداری تهران ، نماینده شورای اسلامی شهر تهران و معاونین شهردار منطقه 19 انجام شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در راستای ارزیابی نهایی پروژه های پایلوت مناسب سازی سال 97 و امتیاز دهی از وضعیت مناسب سازی بوستان نرگس و ساختمان معاونت اجتماعی و فرهنگی برای توانیابان بازدید شد .گفتنی است در پایان این بازد
این بازدید با حضور نماینده معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، نماینده اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی، نماینده اداره کل فضای سبز شهرداری تهران ، نماینده شورای اسلامی شهر تهران و معاونین شهردار منطقه 19 انجام شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در راستای ارزیابی نهایی پروژه های پایلوت مناسب سازی سال 97 و امتیاز دهی از وضعیت مناسب سازی بوستان نرگس و ساختمان معاونت اجتماعی و فرهنگی برای توانیابان بازدید شد .گفتنی است در پایان این بازد
استفاده روز افزون از اینترنت و فضای مجازی و افزایش بیشمار تعداد صفحات مورد استفاده، باعث شده راهکارهای ویژه و متفاوتی برای تسهیل استفاده از اینترنت و فضای مجازی اندیشیده شود.
یکی از راهکارهای جدیدی که گوگل در سال ۲۰۱۶ منتشر کرد ابزاری به نام پروژه AMP بود که برای استفاده راحت تر از صفحات وب به وسیله گوشی همراه طراحی شده است.در ادامه به طور کامل با پروژه AMP و ویژگی های آن بیشتر آشنا می شویم.
بهترین سئو کار
AMP چیستفهرست محتوای این مقاله    پروژه
بسم الله الرحمن الرحیم
پروژه و سورس کرنومتر با زبان بیسیک (vb6)
برای دانلود پروژه و سورس کد به ادامه مطلب بروید.
منتظر نظرات ، پیشنهاد و انتقادات شما عزیزان هستیم و اگر در کار مشکلی وجود داشت لطفا اطلاع بدهید.
طراحی و کدنویسی توسط
Mohammad Javad Mahdavi
ادامه مطلب
پروژه انجام شده بیمارستان شفا کرمان برج نوری 9 متری ونصب پروزکتور200واتCOB ال ای دی

پروژه انجام شده بانک گردشگری کرمان نصب پنل لایت های LED 60*60

پروژه انجام شده شهرداری منطقه(3) پایه 12 متری و نصب چراغ 150 وات LED  COB

پروژه انجام شده هتل پارس کرمان مهتابی های 18 وات ال ای دی

معاونین شهردار منطقه طی بازدید میدانی مشترک از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری دیدن کردند.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این بازدید که با حضور محمد مهدی گندمی معاون فنی و عمرانی، علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل و ترافیک، نیما پروین معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و نمایندگان معاونت خدمات شهری و محیط زیست همراه بود از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری بازدید شد.گفتنی است هدف از این بازدید برآورد صحیح از پروژه ها به هنگام اجرای
پروژه انجام شده بیمارستان شفا کرمان برج نوری 9 متری ونصب پروزکتور200واتCOB ال ای دی

پروژه انجام شده بانک گردشگری کرمان نصب پنل لایت های LED 60*60

پروژه انجام شده شهرداری منطقه(3) پایه 12 متری و نصب چراغ 150 وات LED  COB

پروژه انجام شده هتل پارس کرمان مهتابی های 18 وات ال ای دی
پروژه ساختمانی قالا
شرکت عمرانی و مهندسی قالا در کلیه نقاط کشور پروژه های عمرانی خود را در اختیار 
کلیه شرکت های عمرانی و مشتریان ساختمانی و همچنین دولت-سازمانها- ادارات و ... 
در اختیار انها می گذرد 
شرکت عمرانی از اول تاسیس تا همین الان که حدود 25 سال میباشد کار خود را بی عیب
 و نقص و با مهندسین ارشد و دکترا مهندسی عمران که کادر با تجربه میباشد کار خود را
 پیش میبرد 
شرکت قالا از بهترین و نمونه ترین شرکت های مهم شهر ارومیه در زمینه مهندسی عمر
پروژه ترنج دژبان
موقعیت مکانی و مشخصات پروژه ترنج
این پروژه که در منطقه 22، شهرک گلستان، بین میدان ساحل و میدان دریاچه، جنب پروژه تجاری مسکونی پاسارگاد قرار دارد توسط تعاونی امید دژبان یکی از تعاونی های بسیار خوش نام در منطقه 22 شهرداری تهران با سابقه ای درخشان در حال اجرا می باشد. پروژه ترنج دژبان ارتش شامل ۱۰ برج می باشد که تا کنون ۸ برج از این پروژه به عملیات اجرایی آن به پایان رسیده و تحویل اعضای تعاونی داده شده و در حال حاضر 2 برج آن
معاونین شهردار منطقه طی بازدید میدانی مشترک از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری دیدن کردند.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این بازدید که با حضور محمد مهدی گندمی معاون فنی و عمرانی، علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل و ترافیک، نیما پروین معاون برنامه ریزی و توسعه شهری و نمایندگان معاونت خدمات شهری و محیط زیست همراه بود از پروژه های پایلوت مناسب سازی سال جاری بازدید شد.گفتنی است هدف از این بازدید برآورد صحیح از پروژه ها به هنگام اجرای
پروژه ساختمانی قالا

در اختیار انها می گذرد 

پیش میبرد 

شرکت قالا از بهترین و نمونه ترین شرکت های مهم شهر ارومیه در زمینه مهندس
نمونه پروژه های انجام شده نور پردازی شهرداری زید آباد شرکت صنایع سبز بوتیا کرمان
برای کسب اطلاعات بیشتر ومشاوره رایگان ونحو فروش با ما در ارتباط باشید.کارشناس فروش:ستاریان 09135049183شماره ثابت:03435120ایمیل:greeninco.ir@gmail.comآدرس سایت شرکت:www.greeninco.irآدرس شرکت:کرمان-شرف آباد بلوار قائم7

پروژه ساختمانی قالا

در اختیار انها می گذرد 

پیش میبرد 

شرکت قالا از بهترین و نمونه ترین شرکت های مهم شهر ارومیه در زمینه مهندس
استفاده از کامپوزر در پروژه‌های شخصی PHP
کامپوزر چیست ؟
کامپیوزر (Composer) یک نرم افزار است که رابط کاربری ندارد و تحت ترمینال ویندوز (یا لینوکس یا ...) اجرا میشودو وظیفه اش نصب و مدیریت کتابخانه های مورد نیاز پروژه ها به صورت اتوماتیک است. مثلا فرض کنید می خواید از کتابخانه جلالی که کار تبدیل تاریخ های شمسی به میلادی و بالعکس رو انجام میده در پروژه اتون استفاده کنید. روش قبلی که این کار رو انجام می دادید این بود که قابل JDF رو دانلود می کردید و توی ه
مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه نیز با تاکید بر اهتمام جمعی در خصوص پروژه ساخت و احداث خط ۲ قطار شهری تبریز مبتنی بر برنامه ریزی های صورت گرفته افزود: باتوجه به عدم نقدبنگی پروژه که ناشی از مشکل قراردادی آن است با پیگیری هایی که انجام شده و می شود امیدوارم با کمک مسئولین استانی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بتوانیم مشکلات فوق را حل کنیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از خط ۲ قطار شهری تبریز در جریا
پروژه تعمیر اسپیلت های ایستاده اصفهان
بنابر اظهارات مشتری اسپیلت چند ثانیه پس از راه اندازی خاموش می شد و فیوز سه فاز مربوط به اسپیلت نیز می پرید.با مراجعه به محل وضعیت سالم بودن کنتاکتور ، کلید پرشر، هیتر کارتر و سیم پیچ های کمپرسور چک شد و مشخص گردید کمپرسور از قسمت سیم پیچ دچار عیب شده است. همچنین به دلیل متخصص نبودن سرویسکار قبلی و تعویض غلط کنتاکتور ، هیتر کارتر همزمان با کار کمپرسور در مدار قرار می‌گرفته است که در معیوب شدن کمپرسور بی
دانلود پروژه مهر 98 مداس جدیدترین نمونه پروژه مهر در سال 1398-1399می باشد.
پروژه مهر چیست؟؟؟ کلیه کارهایی که در یک مدرسه، یا حتی ادارات به خاطر هر چه بهتر برگزار شدن بازگشانی مدارس از قبیل زیبا نمودن فضاهای درسی، آماده کردن مدرسه برای شروع سال تحصیلی 1398-1399و برگزاری جشن برای دانش آموزان است پروژه مهر نامیده می شود.
پروژه مهر 98
فرمت فایل: word و قابل ویرایش
تعداد فایلهای موجود در دانلود : 17 فایل
کاملترین نمونه پروژه مهر ماه در فضای مجازی با فرمت ورد و
«سرور محمد فیاض» شهردار منطقه۱۸هدف از اجرای این عملیات را جمع آوری آب های سطحی و تسهیل تو تردد افزار نقلیه عبوری و شهروندان به هنگام باران نزولات فلکی نشانی کرد و افزود: «کلیات متخصص اجرای این طرح تمامیت بر مبنای اجرای پروژه جمع آوری آب های سطحی حوزه آبریز شمال منطقه به مساحت ۱۸۸هکتار و ارجاع آن به کانال آب سجاد تهیه و تدوین شده که پس از اتمام، معضل عدم کشش نهرها و آبگرفتگی بخش متناسب توجهی از منطقه۱۸برطرف خواهد شد.» وی افزود: «این پروژه مه
#تبلیغاتقابل توجه همشهریان عزیزدکتر حمید خدایاری با ثبت شرکتی به نام سپاشهر در حوزه ساخت و ساز مسکن تهرانآماده ی ارائه ی خدمات به شما بزرگواران می باشداین شرکت دارای  نزدیک به ۵۰۰ واحد مسکونی استشاملپروژه دیپلمات میدان ساحلپروژه ایران مشارکت با بانک ملی در خیابان هوانیروزپروژه سفیر یک در مروارید شهرپروژه سفیر دو در مروارید شهرهمه پروژه ها در منطقه ۲۲ تهران واقع شده‌اندبرج ها ده ، پانزده و بیست و پنج طبقه هستندهمشهریان عزیز  جهت اطلاعا
#تبلیغاتقابل توجه همشهریان عزیز دکتر حمید خدایاری با ثبت شرکتی به نام سپاشهر در حوزه ساخت و ساز مسکن تهرانآماده ی ارائه ی خدمات به شما بزرگواران می باشد این شرکت دارای  نزدیک به ۵۰۰ واحد مسکونی است شامل پروژه دیپلمات میدان ساحلپروژه ایران مشارکت با بانک ملی در خیابان هوانیروزپروژه سفیر یک در مروارید شهرپروژه سفیر دو در مروارید شهر همه پروژه ها در منطقه ۲۲ تهران واقع شده‌اند برج ها ده ، پانزده و بیست و پنج طبقه هستندهمشهریان عزیز  جهت اطل
به اطلاع دانشجویان محترمی که در ترم جاری درس کنترل توان راکتیو را اخذ نموده اند می رساند برای انتخاب مقاله به منظور انجام پروژه درسی می توانند با انتخاب یک مقاله از مقالات پیشنهاد شده ذیل و درج شماره شناسایی دانشجویی و شماره مقاله در بخش نظرات همین مطلب نسبت به انتخاب عنوان مقاله خود اقدام نمایند.
ادامه مطلب
دانش پژوهان گرامی ، در این قسمت پاورپوینت جامع و کامل مدیریت و کنترل پروژه در 213 اسلاید با کیفیت عالی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

دانلود فایل 

پاورپوینت جامع و کامل مدیریت و کنترل پروژه.پاورپوینت جامع و کامل مدیریت و کنترل پروژه
بالاخره دیشب بعد از سه هفته فاز اول پروژه رو انجام دادم. خیلی سخت نبود و میشد یه هفته‌ای هم انجامش داد اما تنبلی کردم و سه هفته طولش دادم. شاید به‌خاطر این باشه که چند وقت طولانی میشه کد نزدم. به هرحال، دیشب به مانا پیام دادم که متلب‌ش رو می‌خوام برای شروع فاز دوم پروژه. بعدش که فکر کردم فردا باید ۸صبح از خونه بزنم بیرون و این همه راه ُ برم تا دانشگاه پشیمون شدم که چرا دانلود نکردم.موقع خواب زمانبندی پروژه رو مرور میکردم و اینکه میتونم خوب تم
نکته شماره ۱
-------------------------------------------------------------
ارزش فعلی خالص یا NPV چیست ؟
جو نایت می‌گوید: «ارزش فعلی خالص یعنی ارزش فعلی جریان‌های نقدی با نرخ بازدهی موردنظر در پروژه‌ی شما، در مقایسه با سرمایه‌گذاری اولیه.» در عمل، ارزش فعلی خالص روشی برای محاسبه‌ی نرخ بازگشت سرمایه یا ROI مربوط به یک پروژه یا سرمایه‌گذاری است. با درنظرگرفتنِ تمام پولی که انتظار دارید از آن سرمایه‌گذاری به دست بیاورید و بیان آن بازگشت سرمایه براساس ارزش پول امروز، می
استاندار بوشهر بر اتمام پروژه آب شیرین کن آب پخش در موعد مقرر تاکید کرد.به گزارش سفیر جنوب؛دکتر عبدالکریم گراوند صبح امروز در بازدید از پروژه در حال اجرای آب شیرین کن آب پخش اظهار داشت:با توجه به بروز مشکلات آب شرب در سطح شهرستان دشتستان،بر آن شدیم تا با احداث آب شیرین کن،تا حدودی مشکلات مردم در این حوزه را برطرف کنیم.
وی افزود:در همین راستا،پروژه آبشیرین کن آب پخش-سعدآباد را به عنوان ناحیه 1 دشتستان با ظرفیت 8500 متر مکعب تعریف کرده و انشالله
سلام. احتمالا شما ها خبر منتفی شدن پروژه ی مارس وانو شنیدین. این شرکت با کمبود بودجه روبرو شده و پروژه به مرحله‌ی عملی شروع ساخت نرسیده. مارس وان قرار بوده که هزینه سفرو از طریق نمایش مراحل پیشرفت پروژه و مخصوصا فرود روی مریخ و پخش زنده یا غیر زنده اون به دست بیاره که بودجه شون به مرحله ای نرسیده که ازش فیلمبردای بشه از طرف دیگه از نظر امنیت هم تهدیداتی وجود داشته که طی بحث های بین مارس وان و متخصص مشخص شده که مخزن اکسیژنی که در نظر گرفته شده ب
موقعیت پروژه نارنجستان 1
پروژه نارنجستان واقع در بلوار کوهک، بلوار علوم فنون یکی از معتبرترین پروژه های منطقه 22 است که باتوجه به مدت زمان کوتاهی که از آغاز بکارش می گذرد اما درصد پیشرفت فیزیکی خوبی داشته است.برج های نارنجستان توسط تعاونی مسکن نوین ساز ابنیه آکام ساخته می شوند و از مزایای آن می توان به کم واحد بودن و دنج بودن موقعیت مکانی اش اشاره کرد همچنین باید گفت منطقه بلوار کوهک در حال حاضر یکی از رو به رشدترین بخش های منطقه 22 به شمار می
در شرایطی که اکثر پیش‌بینی‌ها حاکی از وضعیت سخت صنعت ساختمان طی چند سال آینده است، باید آن دسته از طرح‌ها و پروژه‌ها انتخاب و اجرا شوند که توجیه مالی اقتصادی آنان به‌صورت واقع‌بینانه تهیه شده باشد. واحد آموزش روزنامه «دنیای اقتصاد» برای تشریح ابعاد پیدا و پنهان ارزیابی اقتصادی طرح‌های ساختمانی، یک دوره آموزشی باعنوان «امکان‌سنجی اقتصادی مالی پروژه‌های مسکونی، اداری و تجاری» برگزار خواهد کرد. در این دوره فشرده تلاش می‌شود تا با حل
به اطلاع دانشجویان محترمی که در ترم جاری درس کنترل توان راکتیو را اخذ نموده اند می رساند برای انتخاب مقاله به منظور انجام پروژه درسی می توانند با انتخاب یک مقاله از مقالات پیشنهاد شده ذیل و درج شماره شناسایی دانشجویی و شماره مقاله در بخش نظرات همین مطلب نسبت به انتخاب عنوان مقاله خود اقدام نمایند.
ادامه مطلب
ایجاد اولین پروژه در فتوشاپ
برنامه فتوشاپ رو اجرا میکنیم.صفحه ای مشابه صفحه ی زیر برامون باز میشه.

در این صفحه از منوی فایل گزینه ی نیو رو انتخاب میکنیم(شکل زیر).
نکته :  البته اینو هم بگم که میتونین با انتخاب کلید های ترکیبی (CTRL+N) هم یک پروژه جدید ایجاد کنید.

بعد از انتخاب نیو ، پنجره ای مشابه شکل زیر برامون به نمایش درمیاد .
در این پنجره مشخصات پروژه ای رو که میخوایم باز کنیم رو وارد میکنیم مثل:
نام پروژه
اندازه پروژه
واحد اندازه پروژه (انتخا
معرفی پروژه مروارید
برج ایران سازه واقع در مروارید شهر منطقه 22 شهرداری تهران، توسط تعاونی ایران سازه در حال ساخت است. شرکت ایران سازه یکی از شرکت های سازنده قدیمی در سطح کشور و منطقه خاورمیانه است این شرکت از ادغام سه شرکت قدیمی تر با عنوان های ایران سازه (سهامی خاص)، پارس سازه تامین (سهامی خاص) و ایوان بهشت (سهامی خاص) حوالی نیمه دوم سال ۹۶ با ساختار و استراتژی های جدید، شکل گرفت.
مشخصات پروژه مروارید
 مساحت زمین این پروژه 4153 و  زیر بنای کلی
پروژه مروارید
موقعیت مکانی، مشخصات و امکانات پروژه
شرکت ایران سازه یکی از شرکت های سازنده قدیمی در سطح کشور و منطقه خاورمیانه است که عملیات اجرایی پروژه مروارید را به عهده دارد. پروژه مروارید ایران سازه در زمینی به مساحت 4153 و زیر بنای کلی 43199 متر در مروارید شهر منطقه 22 شهرداری تهران، قرار دارد. شرکت ایران سازه از ادغام سه شرکت قدیمی تر با عنوان های ایران سازه (سهامی خاص)، پارس سازه تامین (سهامی خاص) و ایوان بهشت (سهامی خاص) حوالی نیمه دوم
پروژه حرفه ای مدریت آژانس هواپیمایی با #C و SQL

دانلود رایگان
این پروژه بسیار حرفه ای واصولی طراحی شده است و سعی شده تا تمامی موارد مربوط به مهندسی نرم افزار رعایت شود و یک سیستم مدیریت اطلاعاتی بسیار خوبی می باشد.
با خرید این پروژه میتوانید به تمامی سورس کدها و فایل های آن دسترسی داشته باشید 
و همچنین یک پروژه بسیار خوبی جهت ارائه پروژه پایانی دانشگاهی می باشد 
و دیگر جوان نمی‌شوم. تن می‌دهم به سن و سالی که دارم، به حالی که دارم و نداشتن‌ها و نرسیدن‌ها. باید واقعیت را بپذیرم من پیر شده‌ام برای آرزوی و خیال عاشقی، من دیگر جوان نمی‌شوم.
ح پیام داد و من تمام کردم. تمام کردم آخرین پیوندها را و تن دادم به کنج دنج این زندگی و شوق با خویش بودن دارد مرا سرپا نگه میدارد. باید بلد شوم بدور از خیال عاشقی و مسکن زندگی را بسازم و خویشتن را که خویشتن طرح و برنامه است. پروژه‌ای است که باید آن را به انجام رساند و خوب
آموزش رویت : تکنیک های پروژه

آموزش رویت : تکنیک های پروژه عموما به دلیل توانایی های طراحی مهندسی شناخته می شود ، اما برجسته های آن علاوه بر برجسته ، خود را به سرمایه گذاری های داخل طرح نیز وام می دهد.
اگر امیدوار هستید که در آموزش رویت : تکنیک های پروژه مشارکت کنید اما هنوز ایده ای برای شروع آن ندارید ، در این مرحله این دوره برای شما مناسب است.
به عنوان مربی Chante 'Bright بپیوندید ، زیرا او سیستم ها و دستگاه هایی را به اشتراک می گذارد که می تواند شما
معرفی پروژه مسکونی دریا تعاونی مسکن صدا و سیما
این پروژه توسط تعاونی مسکن کارکنان صدا و سیما از اول اردیبهشت ۹۸ در خیابان 45 متری کاشان در منطقه 22 در حال اجرا می باشد. پروژه مسکونی تجاری دریا توسط تعاونی مسکن کارکنان صداوسیما در تاریخ ۱۷ شهریور ۹۷ از شرکت کشتیرانی و بنادر، در حالی که بیشتر از ۲۵% اسکلت اجرا شده بود خریداری شد. 
مشخصات پروژه دریا 
پروژه دریا در قالب دو بلوک a, b در حال اجرا می باشد که بلوک a یک برج 16 طبقه مسکونی می باشد که در هر طب
پروژه مسکونی دریا-تعاونی مسکن صدا و سیما
پروژه دریا در منطقه 22، در قالب دو بلوک a, b در حال اجرا می باشد که بلوک a یک برج 16 طبقه مسکونی می باشد که در هر طبقه آن 4 واحد تعریف شده و در مجموع 64 واحد دارد
بلوک b نیز یک برج 14 طبقه مسکونی در حال ساخت است ، که در هر طبقه 4 واحد قرار دارد و 56 واحد را شامل می شود.
در مجموع در این پروژه 120 واحد ساخته خواهد شد
هر برج دارای 4 طبقه منفی برای پارکینگ و انباری است و برای این پروژه 2500 متر فضای تجاری نیز در نظر گرفته شده ا
طراحی سایت کرمانشاه
در راستای گسترش و توسعه ارائه خدمات، طراحی سایت کرمانشاه کلان شهر دیگری می باشد که نونگار پردازش پوشش خواهد داد. طراحی سایت در کرمانشاه با توجه به جمعیت و پیشرفت روز افزون این شهر که به شهر دلاوران و پهلوانان شهرت دارد اهمیت فراوانی دارد و مراجعات کسب و کارها و مشتریان کُرد زبان ما از این دیار پهلوان خیز و درخواست به شرکت نونگار بر آن شدیم که پروژه هایطراحی سایت کرمانشاه را نیز انجام دهیم و توان رقابتی این کسب و کارها را

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل با بیان این‌که در دشت اردبیل با ۶۳۲ میلیون متر مکعب کسری منابع زیرزمینی آب مواجهیم تاکید کرد: این وضعیت دشت اردبیل را در آستانه فرونشست قرار داده و این دشت یکی از ۳۵۵ دشت ممنوعه کشور است.

مطالعه انتقال آب چشمه گورگور به شهر اردبیل انجام شده و اسناد آن در حال واگذاری به بخش خصوصی برای اجرای این پروژه است. مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل با اعلام این خبر به ایرنا گفت: در پروژه انتقال آب چشمه گورگور به ار
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری یکی از مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. انتخاب عنوان مناسب، نگارش پروپوزال، پایان نامه ارشد و رساله دکتری به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پرقدرت از پایان نامه جزء مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند. به طور کلی انجام پایان نامه کاری زمان بر است که دانش و تجربه زیادی نیازمند است. مرکز تخصصی آبنوس شما را در مشاوره و آموزش انجام پایان نامه  و سایر تحقیقات یا
ایجاد اولین پروژه در فتوشاپ
برنامه فتوشاپ رو اجرا میکنیم.صفحه ای مشابه صفحه ی زیر برامون باز میشه.(فتوشاپ من 2015 هستش . من به شما هم پیشنهاد میکنم که همینو نصبش بکنین)

در این صفحه از منوی فایل گزینه ی نیو رو انتخاب میکنیم(شکل زیر).
نکته :  البته اینو هم بگم که میتونین با انتخاب کلید های ترکیبی (CTRL+N) هم یک پروژه جدید ایجاد کنید.

بعد از انتخاب نیو ، پنجره ای مشابه شکل زیر برامون به نمایش درمیاد .
در این پنجره مشخصات پروژه ای رو که میخوایم باز کنیم ر
Prevention Principle in EPC Contracts (Oil & Gas Sector)اصل ممانعت در قراردادهای ئی پی سی در بخش نفت و گاز :یکی از مزایای یک  قرارداد ئی پی سی  تعهد اتمام ان در تاریخی معین می باشد .  به طوری که اگر پیمانکار کارها را در ان تاریخ به اتمام نرساند، وی ملزم به پرداخت وجه التزام مقرر در قرارداد می باشد.با این حال در شرایط خاصی پیمانکار مستحق تمدید زمان تکمیل پروژه می باشد.بطوریکه عدم اعطا این زمان اضافی توسط کارفرما  به وی منجر به ابطال مبلغ وجه التزام تعیینی و جایگزینی
پروژه درباره مدیریت زمان پروژه
↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓
فرمت فایل: word 
 (قابل ویرایش و آماده پرینت)
تعداد صفحات:37

قسمتی از متن فایل دانلودی:
مقدمه
در اوایل قرن بیستم همزمان با انجام و تعریف پروژه‌های بزرگ در صنایع لزوم کنترل و مدیریت پروژه به صورت ساختار یافته به عنوان فعالیتی حیاتی مطرح شده و امروزه با پیچیده‌تر شدن پروژه‌ها تنها به کمک سیستم‌های نوین مدیریت پروژه امکان پذیر خواهد بود. تلاشهای زیادی در ایجاد نظام‌ها

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شهر مجازی اردبیل بلوچ الف فروش ارزان جزوات کنکوری ، دانشگاهی ، آزمون های آزمایشی معرفی فرش و تابلو فرش ماشینی ایران توانبخشی امید اجاره خودرو فروش ترشی نصرتی BTS & ARMY مصالح ساختمانی wellcome ARMY